Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Biuro: 

tel. +48 501-083-853

biuro@nikor.pl

Dyrektor zarządzający / Prokurent: Nikos Ronewicz 

tel. +48 501-083-853 

 n.ronewicz@nikor.pl

Specjalista ds. administracji i kadr:  Joanna Muraszko-OGÓREK

tel. +48 885-889-101

j.muraszko@nikor.pl

 Mistrz produkcji: Sieczkowski Krzysztof

tel. +48 885-889-400

k.sieczkowski@nikor.pl

Mistrz produkcji: Lachowski Henryk 

tel. +48 607-838-307

Mistrz produkcji: Ling Paweł

tel. +48 508-054-709

p.ling@nikor.pl

Warsztat:

Kierownik Projektu: Tomasz Lewandowski

tel. +48 885-889-200

t.lewandowski@nikor.pl

Mistrz ds Produkcji: Jarosław Uramowski

tel. +48 885-889-650 

j.uramowski@nikor.pl

lub poprzez formularz poniżej:

Biuro

Warsztat

ul. Hutnicza 36 b, 81-061 Gdynia